• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 07 Aralık 2021, Salı

Haber Arşivi

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA!

Ardahan Belediyesi başlayan kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına başladı.

BUGÜN SON GÜN

Belediyemize olan emlak, ilan reklam borclarinizin son odeme tarihi 30.11.2021 Kasim. Odemeleri E-Belediye uzerinden veya aksam saat 20.00'ye kadar acik olan veznelerimizden gerceklestirebilirsiniz. Borcu olmayan vatandaslarimizin bu mesaji dikkate almamalari onemle rica olunur.

CHP ESNAF MASASI ARDAHAN’A ÇIKARMA YAPTI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki CHP Esnaf Masası heyeti 13 Milletvekili ve parti yöneticileri Ardahan’da.

ARDAHAN BELEDİYESİ VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ CAN DOSTLARIMIZIN İMDADINA YETİŞİYOR

Ardahan Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekipleri zor durumda ve yardıma muhtaç olana can dostlarımızın imdadına koşuyor.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ, ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü programları, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başladı

BAŞKAN DEMİR’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

KARS-ARDAHAN-IĞDIR TANITIM GÜNLERİNE DOĞRU

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) düzenlediği basın toplantısına katıldı.

'DAHA YEŞİL BİR ARDAHAN '

'Daha yeşil bir Ardahan ' hedefiyle hareket ediyor şehrimizi yeşillendiriyoruz. Bu kapsamda Tarihi Ardahan Kalesi ve Kura Nehri kenarına “Kur Boyu Spor ve Dinlenme Koridoru Projesi” kapsamında fidan dikim çalışması başlattık.

BAŞKAN DEMİR’DEN KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNİN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

“Biz milliyetçiliği Kıbrıs’ın 5 parmak dağlarına, Ege’nin Haşhaş tarlalarına yazmışız diyen büyük devlet ve siyaset adamı Kıbrıs FATİHİ Karaoğlan BÜLENT ECEVİT’imizi Sonsuz saygı ve rahmetle anıyor, Yavru vatanımızın yıldönümünü kutluyorum.

ARDAHAN’DA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN ÖLÜMÜNÜN 83. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Ardahan’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.

TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU, BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’i makamında ziyaret etti.

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ’NİN 2021-2022 AKADEMİK YIL AÇILIŞI VE FAHRİ DOKTORA TEVCİH TÖRENİ TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ.

Ardahan Üniversitesi’nin 2021-2022 Akademik Yıl Açılışı ve Fahri Doktora Tevcih Töreni, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

CUMHURİYETİMİZİN 98’NCI YILI, COŞKUYLA KUTLANDI

Ardahan'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98’nci yılı, halkımızın yoğun katılımı ile düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

KALDIRIMLARA ÇÖP KUTULARI YERLEŞTİRİLDİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Belediyemiz Taş, Ahşap ve Demir atölyesinde üretilen çöp konteynırları kentin ana arterlerindeki kaldırımlara sabit çöp kovası yerleştirerek mevcut da kullanılan konteynırların yerine yenileri konuldu.

BAŞKAN DEMİR’İN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ARDAHAN YÖRESEL ÜRÜNLERİ, TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİNDE TANITILDI

CHP’li belediyelerin tarıma verdiği desteklerin değerlendirilmesi, kamuoyuna tanıtılması ve bundan sonraki yol haritasının belirlenmesi amacıyla “tarım zirvesi” düzenlendi.

ARDAHAN BELEDİYESİ ŞEBEKE HATTINA SABOTAJ

Geçtiğimiz 19 Eylül Pazar günü Ardahan Belediyesine düşen ihbar ile harekete geçildi. Çataldere Köyü sınırlarında bulunan şehir ana şebeke boru hattı parçalanmış ve şehre giden su miktarında azalma ve kesilmeler meydana gelmişti. Ardahan Belediyesi’ne sabotaj iddiaları gündeme gelirken Belediye Başkanı Faruk Demir konuyla ilgili kameraların karşısına geçti.

SU ŞEBEKE HATTIMIZI BESLEYEN KAPTAŞLARA SABOTAJ YAPTILAR

Ardahan'da bugün meydana gelen su kesintisinin sebebinin, ana şebekeyi besleyen kaptaşlara yapılan sabotaj olduğu ortaya çıktı.

IYI PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER ARDAHAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

IYI Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir'i makamında ziyaret etti.

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ PERSONELİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Ardahan Belediyemiz ile Belediye İş Sendikası arasındaki görüşmeler sonrası Belediye Başkanımız Faruk Demir, işçilere yüzde 28 zam yaptı. Bu zamla emekçinin yüzü güldü. Sosyal hakları iyileştirilen emekçiler, sözleşme ile yeni haklar da kazandı.

BAŞKAN DEMİR’DEN TURİZM YATIRIMI: BUNGALOV EVLER PROJESİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, yapımı devam eden Ardahan’ın turizmine önemli ölçüde destek sağlayacak Bungalov Evler Projesi için davetlilerle kahvaltıda bir araya geldi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR: ″PROJELERİMİZLE ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ″

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, devam eden projelerin tamamlanmasıyla kentin çehresinin değişeceğini söyledi.

YOLLARDAN SONRA, KALDIRMLAR YENİLENİYOR

Şehir merkezinde yapılan sıcak asfaltlama çalışmalarının ardından Beldiyemiz kaldırımlarda da yenileme çalışması başlattı. Belediye Başkanımız Faruk Demir de çalışmaları yerinde inceledi.

OTOBÜS TERMİNALİNİN İLK TEMELİ ATILDI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan´a yenilikler kazandırmaya devam ediyor.

“METEOROLOJİ'DEN SEL UYARISI"

14 Ağustos 2021 Bugün itibarıyla Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Ardahan’da yer yer kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BAŞKAN DEMİR SAHADA İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanımız Faruk Demir, şehrimizin görsel anlamda daha güzel görünmesi ve daha da yaşanılır bir kent haline gelmesi için çalışma yapılacak olan Alabalık deresi çevresinde, Lise Caddesi ve mahalle ara yolları ile şehrin giriş ve çıkış bölgelerinde incelemelerde bulundu.

ARDAHAN’DA BAŞKAN FARUK DEMİR İLE GÜZEL ŞEYLER OLMAYA DEVAM EDİYOR

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in girişimleri sonucu belediyemiz makine envanterine kazandırılan yol temizleme aracının test sürüşünü Başkan Demir, yerinde izledi.

ARDAHAN BELEDİYESİ İTFAİYE EKİBİ YANGINA MÜDAHALEYE BAŞLADI

Antalya´nın Manavgat ilçesinde meydana gelen orman yangınlarına müdahale için bölgeye giden Ardahan ekibi çalışmalarına başladı.

ARDAHAN’DAN SEL BÖLGESİ ARHAVİ’YE UZANAN El

Artvin'in Arhavi ilçesinde dün akşamdan beri yaşanan şiddetli yağışlar sonrasında sel ve heyelanlar yaşandı.

BAŞKAN DEMİR’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

DİKKAT DİKKAT

Çok kıymetli hemşerilerim. Biz tedbirlerimizi aldık. Lütfen sizde Bayram tatilinde SUSUZ kalmamak için SUYUMUZU tasarruflu kullanalım. İSRAF HARAMDIR. Kaçak kullanım, fuzuli bağ bahçe ve başkaca kullanımları lütfen bize bildirin ve SUYUMUZUN İSRAF edilmesine Susuz kalmamıza müsaade etmeyin. İyi bayramlar. Faruk Demir Ardahan Belediye Başkanı

BAŞKAN DEMİR, MESAİYE HAYVAN PAZARI GEZİSİYLE BAŞLADI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, haftanın ilk günü mesaisine sabah erken saatlerde hayvan pazarına yaptığı geziyle başladı.

16. DURSUN AKÇAM KÜLTÜR SANAT GÜNLERİ BAŞLADI

Ardahan Belediyesinin 16. Dursun Akçam Kültür ve Sanat Günleri, kendisi de yörenin Köy Enstitülü ilk öğretmenlerinden olan Binali Boylu’nun torunu Çiler Boylu’nun sunduğu konuşmalarla açıldı.

HALK TV ARDAHAN’DA

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Halk TV ekranlarında Serhan Asker’in hazırlayıp sunduğu “Görkemli Hatıralar” programına konuk olacak. Ardahan’da 10 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00’da canlı yayınlanacak olan programa CHP İstanbul İl Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu, Sayın Alper Akçam, Yazar Kenan Karabağ ve Yönetmen Reis Çelik katılacaktır. İYİ SEYİRLER DİLİYORUZ…

MUTLULUĞUN RESMİNİ DUVARA ASTIK

Ardahan’ımızda CUMHURİYET tarihi boyunca bir ilk, 250 hemşerimizin aynı anda iş bulup evine EKMEK götüreceği fabrikamız bir yılık yoğun çalışmalarımız ve gayretlerimiz sonucu yapımı bitti ve üretime başladı.

BAŞKAN'DEN ESNAF ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Vali Hürşitbey Caddesi Esnafını Ziyaret Ederek Hayırlı İşler Diledi.

BAŞKAN DEMİR’DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ARDAHAN’DA SON YILLARIN EN BÜYÜK YATIRIMI

Belediye ekiplerimiz, Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla kent merkezine sıcak asfalt dökmeye başladı.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER, ARDAHAN’DA

Ardahan Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen muhtarlar ve sivil toplum örgütleri toplantısında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Biz birbirimizle dayanışma içerisinde olacağız. Birlikte çalışıp, üreteceğiz. Bunun sonucunda bölgede yaşayanlar görecek ki bizim gibi iyi insanlar, birbirine destek veren insanlar bu memleketin geleceğini değiştirebilir. İçerisinde bulunduğumuz kötü koşulları değiştirebilirler. Çünkü bizler üretiyor, çalışıyor, bu vatanı seviyoruz” diye konuştu.

İZMİR’DEN ARDAHAN’A DOSLUK ELİ

Günaydın büyük ailem CAN ARDAHAN. İZMİR Büyükşehir Bld. Başkanımız, Sn; TUNÇ SOYER ve Ekibi bu akşam ARDAHAN ımızda. Malumunuz İZMİR / ARDAHAN Kardeş Kent. Bu çerçevede bir dizi ortak çalışmalar her alanda proje ve yardımlaşma konularınında yer aldığı 3 günlük ziyeretleri için başkanımız ve ekibine şimdiden hoşgeldiniz diyorum. Ülkemizde uygulanan KARDEŞ KENT in en güzel örneğini sergileyeceğiz inşallah. Faruk Demir Ardahan Belediye Başkanı

BİR KİTAP BİR UMUT

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyasına katıldı.

BAŞKAN DEMİR, SERHAT ŞEHRİ ARDAHAN’IMIZIN' İL OLUŞUNUN 29.YILI KUTLADI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Serhat Şehri Ardahan’ımızın il oluşunun 29’uncu yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN DEMİR YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Başkan Demir çevre yoluna ve ara bağlantı yollarına yapılan kaldırım çalışmasını Fen İşleri Müdürümüz Seçil Avşar’la birlikte yerinde denetledi.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

Ardahan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtına koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

BAŞKAN DEMİR’DEN, 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

PAZAR ESNAFININ İMDADINA BAŞKAN DEMİR YETİŞTİ ELLERİNDE KALAN ÜRÜNLERİ SATIN ALDI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, tam kapanmadan etkilenen pazarcı esnafın imdadına yetişti. Başkan Demir, pazarcı esnafının elinde kalan ürünleri belediye olarak satın aldı.

BAŞKAN DEMİR’DEN BAYRAM ZİYARETİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ramazan Bayramının ikinci günü yaşlı ve hasta vatandaşlarımızı ziyaret etti.

BAŞKAN FARUK DEMİR, 13 BİN YILLIK TOHUMU TOPRAKLA BULUŞTURDU

ARDAHAN’DA Ata tohumu olarak bilinen kavılca buğdayının yaygınlaştırılması için harekete geçen Belediye Başkanı Faruk Demir, traktörle tarla sürüp tohum ekti.

BAŞKAN DEMİR’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR'DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR'DEN KADİR GECESİ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.

ARDAHAN'DA AYAĞI KIRILDIĞI İCİN ÇAYIRDA MAHSUR KALAN AT BELEDİYE VE DOĞA KORUMA EKİPLERİNCE KURTARILDI

Ardahan’da Ayağının kırılması sebebiyle yürüyemez halde ölümle Baş başa kalan at, Ardahan Belediyesi ve Ardahan Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak çalışmasıyla kurtarıldı.

BAŞKAN DEMİR’İN 1 MAYIS

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir 1 Mayıs "Emek ve Dayanışma Bayramı" dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 23 NİSAN MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, TBMM’nin 101’inci açılış yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

TEKSTİL FABRİKASI BAYRAMDAN SONRA AÇILIYOR

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Halilefendi Mahallesinde yaklaşık 3000 bin metrekarelik alanda yapımı tamamlanan Tekstil Fabrikasında incelemelerde bulundu.

DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞNDEN, BAŞKAN DEMİR’E ZİYARET

DSİ 24. Bölge Müdürü Şükrü Baysal, beraberindeki heyetle Belediye Başkanımız Faruk Demir’i ziyaret etti.

BAŞKAN DEMİR, BİRİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Belediye Başkan Yardımcısı ve birim müdürleriyle yaz sezonunu değerlendirme toplantısı yaptı.

HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN

Belediye Başkanımız Faruk Demir ’yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

Hukuk sisteminin en dayanıklı zincirleri olan, İnsan haklarının, demokrasinin ve hukuk devletinin güvencesi Avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü kutlu olsun.

BAŞKAN DEMİR, 4 NİSAN DÜNYA SOKAK HAYVANLARI GÜNÜ’NÜ UNUTMADI

4 Nisan Sokak Hayvanları Günü kapsamında Ardahan Belediyesi sahipsiz hayvan barınağında bulunan hayvanların Beslenmesi, Belediye Başkanımız Faruk Demir ve gönüllüler ile Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri tarafından yapıldı.

BELEDİYEMİZ BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLATTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatları ile Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, yol ve kaldırımlarda temizlik çalışması başlattı.

ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANI FARUK DEMİR, İNTİHAR ETMEK ÜZERE OLAN GENCİ KURTARDI

Ardahan´da bir genç bunalıma girerek intihar girişiminde bulundu.

BAŞKAN DEMİR, KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİN YOĞUN MESAİSİNE EŞLİK ETTİ

Ardahan’da etkili olan kar yağışının ardından temizlik ve fen işleri ekiplerimiz yol ve kaldırımlarda kar temizleme çalışması yaptı.

BAŞKAN DEMİR'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

CHP HEYETİ ARDAHAN'A

CHP Milletvekili Özgür Özel ve beraberinde ki heyet Ardahan da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

BELEDİYEMİZ BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLATTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatları ile Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, baharın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte parkları tazyikli suyla yıkamaya başladı.

CHP’Lİ 22 BELEDİYE BAŞKANI “SU MANİFESTOSU”NU İMZALADI: “BAŞKA BİR SU YÖNETİMİ MÜMKÜN”

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, İzmir Büyükşehir Belediyesinin 22 - 23 Mart tarihlerinde ‘Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi’ne katıldı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR'İN 21 MART NEVRUZ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, baharın müjdecisi olan Nevruz Bayramı’nı kutlayarak bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR'İN 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü mesajı yayınladı.

SEYİT TORUN BAŞKANLIĞINDA Kİ CHP HEYETİ ARDAHAN'DA

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve berberindeki heyet Ardahan´da esnaf ziyareti gerçekleştirerek sorunları dinledi. Daha sonra partiye geçen Torun, partisinin Ardahan İl Başkanlığında gazetecilere gündeme dair açıklamalarda bulundu.

BAŞKANIZ FARUK DEMİR’İN 12 MART MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Miraç Kandili Nedeni İle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

ARDAHAN’DA 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Ardahan Belediyesi, Ardahan Barosu ve Ardahan Kadın Girişimi Kooperatifi kadın çalışanlara karanfil dağıttı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR'İN 8 MART MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’İN TAZİYE MESAJI

#Bitlis’te Askeri helikopterin düşmesi sonucu askerimizin şehit düştüğünü ve yaralı askerlerimizin olduğu haberini üzülerek öğrendim. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

TÜRKİYE'NİN ORTAK AKLI ARDAHAN'DA BULUŞTU

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Şubat Ayı Toplantısı Ardahan’da gerçekleşti.

GEÇMİŞİN KALBİ BU MÜZEDE ATACAK,KENT MÜZESİ GELECEĞE KÖPRÜ OLACAK

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in başlattığı çalışma ile Ardahan’a kent müzesi kuruldu. Köy yaşamının yıllar öncesinden bugüne uzanan kültürel serüvenini gelecek nesillere taşımak amacıyla oluşturulan kent müzesinin açılışı, şehrin kurtuluşunun 100’üncü yılında gerçekleştirildi.

ARDAHAN İLİMİZİN İŞGALDEN KURTULUŞUNUN 100 YIL DÖNÜMÜ, DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

KURTULUŞUMUZUN 100 YILI KUTLU OLSUN,ARDAHAN 100 YAŞINDA, ARDAHAN’DA KURTULUŞ COŞKUSU

BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN 100. KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR'İN KANDİL MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR, AB TÜRKİYE DELEGASYONU YENİ BAŞKANI BÜYÜKELÇİ LANDRUT’U ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Mr. Nikolaus Meyer- Landrut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN DEMİR’DEN TEKSTİLCİLERE ÖNEMLİ ÇAĞRI: GELİN ARDAHAN’DA İŞSİZLİĞİ BİTİRELİM

Belediye Başkanı Faruk Demir Ağrı ve Iğdır’da bulunan tekstil atölyelerini gezdi. Ardahan’da kurulan ve 300 kişinin istidam edileceği tekstil atölyesini örnek gösteren Başkan Demir özellikle büyük kentlerdeki tekstilcileri Ardahan’a davet etti: ’’Gelin Ardahan’da işsizliği bitirelim’’ dedi.

VALİ, MİLLETVEKİLİ, BELEDİYE BAŞKANI YATIRIMLARI İNCELEDİ

Belediye Başkanı Faruk Demir, Vali Sn. Hüseyin Öner, Milletvekili Prof. Dr. Sn. Orhan Atalay, Posof Belediye Başkanı Sn. Cahit Ulgar ve SERKA Genel Sekteri Dr. İbrahim Taşdemir ile birlikte Ardahan’daki yatırımları gezdi. Başkan Demir yatırımlar hakkında bilgi verdi.

ARDAHAN BELEDİYESİ’NDEN YAPILANDIRMA UYARISI: SON TARİH 31 OCAK

Ardahan Belediyesi, 17 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7256 sayılı Kanun’ çerçevesinde emlak, eğlence, ilan ve reklam, çevre ve temizlik vergisi, harçlar ve ücretler, katı atık toplama ve bertaraf ücreti, su ve atık su alacakları kapsamında Belediyemize borcu olan vatandaşlarımız bu kanundan yararlanabilecek.

BELEDİYE VE GÖNÜLLÜLER ELELE VERDİ: SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Koronavirüs salgını nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını yalnız bırakmayan Ardahan Belediyesi ve hayvan severler hafta sonu barınak parkta bulunan hayvanlara mama dağıttı. Ekibin çalışmalarına Belediye Başkanı Faruk Demir’de destek verdi.

ÇATILARDA TEHLİKE OLUŞTURAN BUZ SARKITLARI İTFAİYE EKİPLERİNCE TEMİZLENDİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezindeki cadde, sokak ve kaldırımlarda yürüyen vatandaşlar ve işyeri sahiplerine tehlike oluşturmaması için yüksek binaların çatılarındaki buz saçaklarını temizledi.

BAŞKAN DEMİR, İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

YENİ SOSYAL BELEDİYECİLİK

Ardahan belediyemiz, kentteki sokak hayvanlarından sahiplenmek isteyen vatandaşlarımıza sahiplendikleri hayvanın transferinde kolaylık olması amacıyla ahşap kafesler üretti.

SİZ EVDE KALIN BELEDİYE ÇALIŞIYOR

Vatandaşlarımızın kar yağışından etkilenmemeleri için sabahın ilk ışıklarında kaldırımlarda kar temizleme ve yollara tuzlu kum atıldı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

ARDAHAN’A MİNİ TATİL KÖYÜ YAPILACAK

“Kültür, Doğa, Turizm Üçgeninde Yaşam Vadisi” projesi ile başvuran ve projesi destek almaya hak kazanan Ardahan Belediyesi ile Ajans arasında sözleşme imzaladı.

BAŞKANI DEMİR MİLLİ PİYANGO BİLETİNDE ÇILDIR GÖLÜ KARS YAZILMASI BİZİ ÜZDÜ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, "9 Ocak'ta çekilişi yapılacak olan Milli Piyango biletinde 'Çıldır Gölü Kars' yazılması bizi üzdü. Ardahanlıları üzen bu durumun düzeltilmesini istiyoruz." dedi.

ARDAHAN’DA KORONAVİRÜS DENETİMLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Valimiz Sn. Hüseyin Öner ve Belediye Başkanımız Faruk Demir’in katılımıyla Kapalı Halk Pazarında Koronavirüs denetimleri yapıldı. Denetimlerde Valimiz Öner ve Başkanımız Demir pazarda alışveriş yaptı. Esnafın ve vatandaşların yeni yılını tebrik ederek, sağlıklı huzurlu seneler dilediler.

BAŞKAN FARUK DEMİR’DEN YENİ YIL MESAJI

Kıymetli Ardahanlı hemşehrilerim; Yeni hedefler, yeni umutlar, yeni hizmetlerle geçmesini arzuladığımız yeni yıla merhaba derken, geride bıraktığımız 2020 yılının belediye hizmetlerimiz açısından oldukça verimli geçtiğini, halkımız ve Ardahan’ımız için her şeyin en güzelini yapmaya çalıştığımızı belirtmek isterim.

SOKAK HAYVANLARINA MAMA

Sokakta yaşayan hayvanlar için sayısız yardım faaliyetinde bulunan Derin Mermerci, Ardahan’daki can dostlarımızı unutmadı. Mermerci, başta Ardahan olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki barınaklara kiraladığı TIR’la mama gönderdi.

ARDAHAN'DA SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI EMİN ELLERDE

Ardahan Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde köpek evi ve doğal yaşam alanının şartlarını denetleyen, Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi ve Jandarma Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma ile hayvan severlere Belediye Veteriner İşleri Müdürü Erdoğan Toptaş, eşlik etti. Barınaktaki hayvanlar beslendi.

SİZ EVDE KALIN ARDAHAN BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

Salı akşamından itibaren etkili olan kar yağışıyla birlikte Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kar seferberliği başlattı.

BAŞKAN DEMİR’İN SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in 90 bin askerin şehit olduğu Sarıkamış Harekatı’nın 106 yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayınladı.

KARLA BİRLİKTE KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE İKRAMİYE YAĞDI

Ardahan’da akşam saatlerinde lapa lapa yağan kar yağışının ardından Karla Mücadele Ekipleri kaldırım ve yollarda kar küreme çalışması yaptı, iş makineleri de buzlanma tehlikesine karşı yollara kumlu tuz döktü.

ARDAHAN BELEDİYESİ’NDEN YAPILANDIRMA UYARISI: SON TARİH 31 ARALIK

Ardahan Belediyesi, 17 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7256 sayılı Kanun’ çerçevesinde emlak, eğlence, ilan ve reklam, çevre ve temizlik vergisi, harçlar ve ücretler, katı atık toplama ve bertaraf ücreti, su ve atık su alacakları kapsamında Belediyemize borcu olan vatandaşlarımız bu kanundan yararlanabilecek.

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

Şehrimizde dün gece etkili olan kar yağışının ardından temizlik ekiplerimiz kaldırım, cadde ve sokaklarda kar temizliği ve tuzlama çalışması başlattı.

BAŞKAN DEMİR’İN ’10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’İN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolasıyla yayınladığı mesajında, "Sosyal Belediyecilik anlayışı ile engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız" dedi.

BELEDİYE EKİPLERİMİZ AĞAÇLARI BUDUYOR

Ardahan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ağaçları budama faaliyetlerine devam ediyor. Mevsimine göre Milli Egemenlik Parkı çevresindeki kaldırımlarda gerçekleşen budama işlemlerinde, kuru ile uzun ağaç dalları ve vatandaşların geçişini engelleyen dallar kesiliyor.

ARDAHAN BELEDİYESİ ARAÇ PARKINA CENAZE NAKİL ARACI KAZANDIRDI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, belediyemiz makine parkına kazandırılan cenaze nakil aracını tanıttı.

BAŞKAN DEMİR’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR, BİRİM AMİRLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Belediye Başkan Yardımcısı ve birim müdürleri ile olağan değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

ARDAHAN BELEDİYESİ'NDEN, İZMİR'DEKİ DEPREMZEDELERE ANLAMLI YARDIM

Ardahan Belediyesi İzmir’deki depremzedeler için patates ve Kaşar gönderdi.

KORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININA KARŞI İLİMİZDE ALINAN TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜĞÜ

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı İlimizde alınan tedbirlerin görüşüldüğü İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısı gerçekleşti.

ARDAHAN’DA 5 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞTURULDU

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle "11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü” ilan edilmesiyle birlikte “Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes” sloganıyla Ardahan'da 5 bin Fidan toprakla buluşturuldu.

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, VEFATININ 82. YILINDA ARDAHAN’DA DÜZENLENEN TÖRENLERLE ANILDI

Anma törenleri, Valimiz Hüseyin Öner, Belediye Başkanımız Faruk Demir ve Ardahan Garnizon ve Tugay Komutanı Tuğgeneral Berat Acar tarafından Valilik binası önünde ki Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 10 KASIM MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

ÖNEMLİ DUYURU

Covid-19 önlemleri kapsamında Belediyemizden hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın zorunlu olarak "Hayat Eve Sığar” (HES)kodu almaları ve ilgili belediyemiz personeliyle paylaşması gerektiğini hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

GEÇMİŞ OLSUN İZMİR

İzmir Depreminde yitirdiğimiz canlara Allah’tan rahmet, depremden etkilenen vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. #izmirseninleyiz Faruk Demir Ardahan Belediye Başkanı

CUMHURİYETİMİZİN 97’NCI YILI, COŞKUYLA KUTLANDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 97. Yıl Dönümünü Ardahan’ımızda Lazer ve Havai fişek gösterisi ile kutladık.

CUMHURİYETİMİZİN 97’NCI YILI, COŞKUYLA KUTLANDI

Ardahan'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yılı, halkımızın yoğun katılımı ile düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Belediye Başkanı Faruk Demir, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

YOL VE KALDIRIM ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kent genelindeki Cadde, sokak ve Halilefendi Mahallesi kayabaşı mevkiinde yürütmüş olduğu asfalt onarım ile kaldırım bakım-onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

(SULUK) SIVAT DAĞITIM TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlimizde DAP Projesi kapsamında, İl Özel İdaresi tarafından tahsis edilen (Suluk) Sıvat’lar Valimiz Sn. Hüseyin Öner ve Belediye Başkanımız Faruk Demir’in katılımlarıyla, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, hayvanların su ihtiyaçlarını karşılamak üzere köy muhtarlarımıza dağıtılmıştır.

BAŞKAN DEMİR, HAYVAN PAZARINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, sabah erken saatlerde Hayvan Pazarını ziyaret etti. Pazar esnafına ve üreticilere hayırlı işler diledi.

CHP MİLLETVEKİLLERİ, BAŞKAN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Ardahan’da çeşitli temaslarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Parti Meclis Üyesi Ali Mahir Başarır ile Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i ziyaret etti. Ziyarette, İl Başkanı Yalçın Taştan, İl Genel Meclis Üyesi Sırrı Atalay Cantürk ile parti teşkilatı eşlik etti. Başkan Demir, yatırımlar ve çalışmalarla ilgili milletvekillerine bilgi verdi.

BAŞKAN DEMİR'DEN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR’İN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

TRAFİKTE YENİ DÖNEM

Ardahan Belediyemizin caddelerde trafiği düzenleme çalışmaları gece de devam ediyor. Çalışmalara Belediye Başkanımız Faruk Demir'de eşlik ediyor.

BAŞKAN DEMİR’İN İTFAİYECİLİK HAFTASI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 25 Eylül - 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

BAŞKAN DEMİR, MECLİS ÜYELERİYLE BİRLİKTE ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, kent merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

ARDAHAN’DA TRAFİĞİN ‘TEK YÖN’ ÇÖZÜMÜ

Belediyemizin, trafikte tek yön uygulaması kapsamında hazırlık çalışmaları devam ediyor.

ARDAHAN’DA 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA PROGRAM DÜZENLENDİ

Valilik önünde ki Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başlayan programda, saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşımız okundu. Programda, Gaziler Derneği Başkanı Yener Göydemir, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı, öğrenciler şiir okudu.

BAŞKAN DEMİR’DEN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

TRAFİKTE TEK YÖN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Ardahan Belediyesi, kent merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunu “tek yön” uygulaması ile çözmeye hazırlanıyor.

SERKA GENEL SEKRETERİ TAŞDEMİR’DEN, BAŞKAN FARUK DEMİR’E ZİYARET

Ardahan, Ağrı, Iğdır ve Kars’ta faaliyet yürüten (SERKA)Serhat Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği’ne atanan, Dr. Sn. İbrahim Taşdemir, Belediye Başkanımız Faruk Demir’i makamında ziyaret etti.

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ GÜNDEMİYLE PANDEMİ KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İçişleri Bakanlığımızın talimatlarıyla 81 ilde eş zamanlı düzenlenen Pandemi Kurulu toplantısı çerçevesinde; Ardahan’da Valimiz Sn. Hüseyin Öner’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanımız Faruk Demir, Vali Yardımcısı Cem Gümrükçü, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Vekili Yavuz Köse, İlçe Kaymakamları, İl Sağlık Müdürü ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

ARDAHAN BELEDİYESİNİN KENTTEKİ TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, gazetecilere, kent merkezinde trafik sorununu yaşadıklarını, bu sorunu ortadan kaldırmak için bazı çalışmalar yapılacağını söyledi.

400 KİŞİNİN İSTİHDAM EDİLCEĞİ TEKSTİL ATÖLYESİNİN YAPIMINDA SONA GELİNDİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, beraberinde belediye meclis üyelerimiz ile birlikte Halilefendi Mahallesinde yapımında sona gelinen tekstil atölyesinde incelemede bulundu.

CORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI

Vali yardımcımız Sn. Cem Gümrükçü ile Başkanımız Demir’in katılımıyla Koronavirüs denetimleri yapıldı.

BÜYÜK ZAFER 98 YAŞINDA

Ardahan'da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’nci yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü, düzenlenen törenle kutlandı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Faruk Demir 30 Ağustos Zafer Bayramı yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

PANDEMİ İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

Ekiplerimiz, kent sağlığı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

ÖNEMLİ DUYURU

Üzülerek belirtiyoruz ki; belediyemizdeki bazı personellerimizin COVİD 19 testi pozitif çıkmıştır. Çalışma arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın sağlığı için; acil durum ve zorunlu iş görüşmeleri dışında ziyaretlere kısıtlama getirilmiştir. Anlayışınız ve dikkatiniz için teşekkür ederiz.

ARDAHAN KENT MÜZESİ KURULUYOR

Ardahan Belediyesi tarafından 'Ardahan Kent Müzesi' oluşturma çalışması başlatıldı.

BAŞKAN DEMİR’DEN ESNAF ZİYARETİ

Kars Garajında bulunan esnafımızı ziyaret ederek hep birlikte sabah kahvaltımızı yaptık. Esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.

VALİMİZ HÜSEYİN ÖNER VE BAŞKANIMIZ DEMİR’İN KATILIMIYLA KORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI

Valimiz Hüseyin Öner ve Başkanımız Demir’in katılımıyla Koronavirüs denetimleri yapıldı

BAŞKAN DEMİR, ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Vali Hurşit Bey Caddemizdeki esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

BAŞKAN DEMİR’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇAMLIÇATAK ORMANI MESİRE ALANINDA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Temizlik işleri ekiplerimiz Çamlıçatak Ormanı Mesire Alanında temizlik seferberliği başlattı. Ortak yaşam alanlarımızı kullanırken lütfen çevreye daha duyarlı olalım. Doğamızı kirletmeyelim. Ardahan Hepimizin!

MERKEZE BAĞLI 7 MAHALLE MUHTARINA TOPLU MASKE

Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla, bayram süreci boyunca özellikte yaşlı vatandaşlarımızın maskeye daha rahat ulaşabilmeleri için merkeze bağlı yedi Mahalle Muhtarlarına belediyemiz tarafından toplu maske verildi.

ARDAHAN’DA ÇEVRE DÜZENLEME VE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Ardahan Belediyesi il genelinde çevre düzenleme ve temizlik seferberliği başlattı.

YOL VE PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kilit Parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Başkan Faruk Demir, “Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Ardahan’da Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda temizlik çalışmalarına başlandı.

BAŞKAN DEMİR:” PROTOKOL BİTMEDEN ARACI GÖNDERMEYECEĞİZ

Yalova Belediyesi'nde CHP’li Vefa Salman’ın görevden alınması sonrasında yerine seçilen AK Partili Mustafa Tutuk, bir yıllığına Ardahan Belediyesi’ne tahsis edilen cenaze arabasını geri isteyince iki belediye arasında kriz çıktı.

BAŞKAN DEMİR, KIBRIS BARIŞ HAREKATI'NIN 46. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI

Belediye Başkanımız Faruk Demir Kıbrıs Barış Harekatı'nın 46’cı yıl dönümünü doyasıyla mesaj yayınladı. Başkan Demir, mesajında; “20 Temmuz 1974'te Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Kıbrıs'ta başlattığı Kıbrıs Türk Barış Harekâtı'nın 42. Yıl dönümünü yaşamaktayız.

BAŞKAN DEMİR, CHP İL BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, il belediye başkanları toplantısına başkanlık etti.

BELEDİYEMİZ’DEN ALTYAPI SEFERBERLİĞİ

“Vatandaşlarımızdan gelen talep ve şikayetler üzerine şehrin, batı şehirleriyle kıyaslanamayacak seviyede olan alt yapı ve üst yapısını kurtarma noktasında sürekli olarak sahada bulunan Belediye Başkanımız Faruk Demir, problem bulunan noktalarda bizzat incelemede bulunarak yapılan çalışmaları yerinde denetliyor.

ARDAHAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamındaki etkinliklere katıldı.

BOZUK YOLLARI YENİLENİYOR

Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla yoğun çalışmalar ortaya koyan Ardahan Belediyemiz, mahallelerimiz Karagöl ve Yenimahalle’de parke taşından yeni yol ve kaldırım yapımı ile ihtiyaç duyulan bölgelerde bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor.

KURBAN KESİMİ İÇİN RANDEVULU SİSTEM

Ardahan Belediyesi mezbaha nesinde sağlıklı koşullarda ve veteriner hekim kontrolünde yapılacak kurban kesimleri bayram boyunca devam edecek. Belediyemiz Mezbaha nesinde kurban kestirmek isteyen vatandaşlar Ardahan Belediyesi Veteriner Müdürlüğüne başvurabilir. Kesimler ücretsiz olacaktır.

BELEDİYEMİZ SU VE KANALİZASYON İŞLERİNDE SORUNLARI TEK TEK ÇÖZÜYOR

Belediye Başkanımız Faruk Demir’in çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte Fen İşleri Müdürümüz Seçil Avşar’a verdiği talimat doğrultusunda harekete geçen belediye ekiplerimiz, su ve kanalizasyon onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

DERELER TEMİZLENİP, ISLAH EDİLİYOR

Başkanımız Faruk Demir, Ardahan Yenimahalle, TOKİ konutlarından geçen 4 kilometrelik mikrop saçan tabakane deresinde incelemelerde bulundu. Yenimahalle Muhtarı Murat Atacan ve Fen işleri müdürümüz Seçil Avşar da kendisine eşlik etti.

BAŞKAN DEMİR, KAPALI HALK PAZARINA BİRİM MÜDÜRLERİYLE ÇIKARTMA YAPTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, birim müdürleriyle birlikte kapalı halk pazarını ziyaret etti. Pazar ziyaretinde vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

İŞTE SOSYAL BELEDİYECİLİK: GÜNLÜK 3.000 ADET ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIYORUZ

Koronavirüs (Covid-19) salgını ülkemizde ilk olarak 10 Mart tarihinde görülmeye başladı. Durumun ciddiyeti henüz anlaşılmışken Ardahan Belediyesi olarak Başkan Faruk Demir’in talimatıyla, ilk vakanın ülkede görüldüğü üçüncü gün maske üretimine geçtik.

CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI BURDUR'DA TOPLANDI

CHP'li belediye başkanlarının gerçekleştirdiği toplantıların üçüncüsü Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ’in ev sahipliğinde Burdur’da yapıldı.

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HAFTA SONU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz il genelinde günlük yaşanan kanalizasyon tıkanıklıklarına müdahale ederek ve su arızalarını gideriyor.

YILLARIN İHMALİNE BAŞKAN DEMİR’DEN ÇÖZÜM

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Yenimahalle’deki yol onarım ve yenileme çalışmasını yerinde inceledi.

VALİ ÖNER, BAŞKAN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Ardahan’ın yeni Valisi Sayın Hüseyin Öner, Belediye Başkanımız Faruk Demir’e iadei ziyarette bulundu.

ESNAFIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ

Kapalı Halk Pazarı Esnafı Belediye Başkanımız Faruk Demir’i makamında ziyaret etti.

BELEDİYEMİZDEN YKS SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERE MASKE

Geçtiğimiz hafta LGS sınavına giren öğrencilere maske desteği sağlayan Ardahan Belediyesi, YKS sınavına giren öğrencileri de unutmadı. Belediye ekipleri, sınav öncesi öğrenci ve velilere maske dağıttı.

ARDAHAN’DA YKS ÖNCESİ ÖNLEM TOPLANTISI YAPILDI

Başkanımız Faruk Demir, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesinde Ardahan Üniversitesi ÖSYM İl sınav merkezi koordinatörlüğünce sınav koordinasyon kurul toplantısına katıldı.

BAŞKAN DEMİR, KAPALI HALK PAZARINDA

Belediye Başkanı Faruk Demir, kapalı halk pazarını ziyaret etti. Pazar ziyaretinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Demir, Pazar esnafına hayırlı işler diledi.

ARDAHAN'IN 16. VALİSİ GÖREVE BAŞLADI

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Ardahan Valisi olarak atanan Valimiz Hüseyin Öner, Ardahan’da ki görevine başladı.

ARDAHAN’DA MASKE TAKMA ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ

İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisinin oy birliğiyle Ardahan merkezi ve ilçelerinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğu getirildi.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’E, ARDAHAN TEŞEKKÜRÜ

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN DEMİR, NORMALLEŞME SÜRECİNDE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, belediye meclis üyeleriyle birlikte normalleşme süreciyle birlikte iş yerlerini açan esnafı ziyaret etti.

KADIN KOOPERATİFİ İLK ADIMI ATTI! ARDAHAN’DAN İZMİR’E ET SEVKİYATI BAŞLADI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer arasında Karkas Et anlaşması yapıldı. İlk sevkiyat yapılmaya başlandı İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ardahan Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi 22 ton Karkas et alımı sözleşmesi yaptı.

BAŞKAN DEMİR, ARICILAR BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Arıcılar Birliği Başkanı İlhan Evliyaoğlu’nu Ziyaret Etti.

BAŞKAN DEMİR, ARDAHAN DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yunus Baydar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

FIRTINAYA DİKKAT ?

Ardahan genelinde Kuvvetli fırtına dolayısıyla çatı uçması ve direk devrilmesi ile ağaç kırılmaları yaşanmaktadır. Halkımızın dikkatine.

SEN EVDE KAL BELEDİYE ÇALIŞIYOR

Belediyemiz Fen işleri müdürlüğü ekipleri Şehir merkezinde Su arızalarını,Yağmur suyu bacaları ve Kanalizasyon bakım-onarım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

BAŞKAN DEMİR’İN RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI

Belediye Başkanımız Faruk Demir ile eşi Zuhal Demir, Ramazan Bayramı nedeniyle yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret etti.

BAŞKAN DEMİR’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN DEMİR'DEN, 19 MAYIS MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

ARDAHAN BELEDİYESİ 93 HARBİ ŞEHİTLERİNİ ANDI

Ardahan Belediyesi 93 Harbi şehitlerini andı. 143 yıl önce, 93 harbi olarak bilinen 1877-1878 Osmanlı Rus Savaşı sırasında şehit düşen Mehmetçikler Ardahan Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle anıldı.

BAŞKAN DEMİR YARIŞMA BAŞLATTI, MİLLİ EGEMENLİK PARKI DEĞİŞİYOR!

‘EN YEŞİL PARK’ TASARIM YARIŞMASI BAŞLIYOR Kesilen ağaçları, bir türlü tamamlanmayan otoparkı derken yıllardır tartışmalara konu olan Ardahan kent meydanında bulunan Milli Egemenlik Parkı için Başkan Faruk Demir harekete geçti. Başkan Demir park alanının düzenlenmesi için yarışma başlatıldığını duyurdu. İşte Detaylar…

BAŞKAN DEMİR’DEN KUAFÖR VE BERBERLERE DESTEK

11 Mayıs Pazartesi günü kuaför ve berber dükkanları Ardahan’da da yeniden faaliyete geçiyor.

'DAHA YEŞİL BİR ARDAHAN '

'Daha yeşil bir Ardahan ' hedefiyle hareket eden ve bu kapsamda bugüne kadar önemli işlere imza atan Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Şehrimizin dört bir yanında yürüttüğü yeşillendirme çalışmalarına bugün Tarihi Ardahan Kalesi etrafına yapımına başlanan “Kür Boyu Spor ve Dinlenme Koridoru Projesi” kapsamındaki alana fidan dikim çalışması başladı.

BAŞKAN DEMİR SANAYİ ESNAFINA MASKE DAĞITTI

Ardahan Belediyesi koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında etkin bir çalışma yürütüyor.

BAŞKAN DEMİR 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARI EVDE SEVİNDİRDİ

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılında evde kalmak zorunda olan çocukları sevindirdi. Ekiplerimiz mahallerde al bayrak, çocuk eğitim seti, nutuk, satranç ve maske dağıtımı yaptı.

BAŞKAN DEMİR’DEN 23 NİSAN MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, TBMM’nin 100’üncü açılış yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

MİLLİ EGEMENLİK PARKI’DAKİ AĞAÇLAR BUDANIYOR

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, il genelinde bulunan cadde, sokak ve parklarda ağaç budama çalışması başlattı. Milli Egemenlik Parkındaki yapılan budama çalışmasını Başkan Demir, yerinde takip etti.

PAZAR ALANINDA VİRÜSE BARİYERLİ ÖNLEM

İlimizde, her hafta perşembe günleri kurulan Belediye Halk Pazarında, Koranvirüse karşı alınan önlemler çerçevesinde farklı bir uygulamaya gidildi.

SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET!

Koronavirüs salgını nedeniyle Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, özellikle vatandaşla yüz yüze temas halinde çalışanlara ve esnafa yüz siperliği ve maske dağıttı. Şu sıralar maske bulmakta güçlük çeken halkın ise ilgisi yoğun oldu.

ÇOCUKLARA EĞİTİM SETİ, BÜYÜKLERE MASKE! #EVDEKAL ARDAHAN

Korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlarımız için mahallelerde maske ve çocuk eğitim setleri dağıttık. Ardahan Başkanımız Faruk Demir vatandaşlarımıza bir kez daha evde kal çağrısı yaptı.

MAHALLELERDE BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLATTIK

Ardahan Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekiplerimiz mahallelerde temizlik seferberliği başlattı.

ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMIMIZ BAŞLADI!

Koronavirüs salgını nedeniyle maske bulmakta zorlanan halkımıza Belediye olarak ücretsiz maske dağıtmaya başladık. Vatandaşlarımız sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak maskesini belediyeden temin edebiliyor.

BELEDİYEMİZ PAZARDA MASKE DAĞITTI

Ardahan Belediyesi bünyesinde kurulan tekstil atölyesinde üretilen maskeler vatandaşlara ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

BAŞKAN FARUK DEMİR’İN BERAT KANDİLİ MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAHAR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

Baharın gelmesi ile birlikte ekiplerimiz; alt ve üst yapıda bakım çalışmasına başladı.

MASKESİ OLMAYAN KALMAYACAK!

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'den müjde! Ardahan ve çevresinde maske sorunu kalmayacak. Üretilen maskeler isteyen kurumlara ve halka ücretsiz olarak verilecek.

‘KURA YAŞAM VADİSİ’ÇALIŞMASI BAŞLADI

SEN EVDE KAL BELEDİYE ÇALIŞIYOR

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR, İŞÇİLERLE KAR TEMİZLEDİ

Ardahan´da Çarşamba akşamı başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.

BAŞKAN DEMİR: SALGINDAN SONRA GEL

VATANDAŞLAR BİLBOARDLARLA UYARILIYOR

ŞEHRİMİZDE HER CAN KIYMETLİDİR

Korona virüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında iş yerleri kapandı, sokak hayvanları beslenememeye başladı. Belediyemiz onları unutmadı.

İŞTE HİZMET VE MİZAH! BELEDİYE TOZ KONDURMUYOR

Ardahan Belediyesi sosyal medya hesaplarından bir video yayımladı. Hizmetin ve mizahın bir arada görüldüğü video da cadde ve sokaklar sabunlu su ve dezenfektan ile yıkandı.

BAŞKAN DEMİR’DEN: DIŞARI ÇIKMAYIN UYARISI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ‘evde kal’ çağrısına uymayan yurttaşlara evlerinize dönün çağrısı yaptı.

ARDAHAN’DA KORONAVİRÜS GÜNDEMİYLE İL PANDEMİ KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Koronavirüs salgının yayılmasının önlenmesi amacıyla İl İdare Kurulu’nda alınan tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması, bugüne kadar alınan tedbirlere vatandaşlarımızın en üst seviyede riayet etmeleri ve ilave tedbirlerin görüşülmesi amacıyla İl Pandemi Kurulu Toplantısı düzenlendi.

BAŞKAN DEMİR'İN SAHA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Kura Nehri boyunca yapılması planlanan ‘Kura Yaşam Vadisi’ çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu.

HALK PAZARINDA SIKI DENETİM

Ardahan Belediyesi, Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de tespit edilen Korona Virüs vakalarının artışı nedeniyle ilimizde kurulan Kapalı Halk Pazarlarında hijyen denetimlerini sıklaştırdı.

PARKLARDA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ

PARKLARDA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ

ZABITA EKİPLERİMİZ KORONA DENETİMİNDE

65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından Ardahan Belediyesi Zabıta Ekipleri denetim yaptı.

65 YAŞ ÜSTÜ YAŞLI VATANDAŞLAR İÇİN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

65 YAŞ ÜSTÜ YAŞLI VATANDAŞLAR İÇİN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

13 MADDELİK TEDBİR TOPLANTISI

Belediye Başkanımız Faruk Demir Pazar günü acil olarak birim müdürleri ile belediyede toplantı yaptı. Toplantıda Koronavirüs ile mücadele kapsamında belediye olarak alınacak tedbirler ve görevlendirmeler görüşüldü.

ARDAHAN’IN CADDE VE SOKAKLARI YIKANIYOR

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir adeta olağanüstü hal ilan etti. Şehirde vatandaşın sokağa çıkmasını en aza indirmek için çeşitli önlemler alan ekiplerimiz 22 Mart Pazar günü itibariyle cadde ve sokakları çamaşır suyu ile yıkmaya başladı.

SOKAĞA ÇIKAMAYAN YAŞLILARIN HİZMET AYAĞINA GİDECEK

Yeni tip Korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, sokağa çıkmaları kısıtlanan vatandaşlarımızın, her türlü ihtiyaçlarının Valilikçe karşılanması ve tüm kurumların koordinasyon halinde olmasını sağlamak amacıyla Vali Mustafa Masatlı başkanlığında toplantı yapıldı.

BAŞKAN DEMİR´DEN ‘EVDE KAL´ ÇAĞRISI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bir açıklama yaparak, vatandaşları bilgilendirdi.

ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’NİN 105’NCİ YIL DÖNÜMÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI YAPILDI

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105’nci yıl dönümü dolayısıyla Ardahan’da Şehitlerimizi Anma programı düzenlendi.

KORONAVİRÜSÜ NEDENİYLE ARDAHAN HAYVAN PAZARI GEÇİCİ BİR SÜREYLE KAPATILDI

KORONAVİRÜSÜ NEDENİYLE ARDAHAN HAYVAN PAZARI GEÇİCİ BİR SÜREYLE KAPATILDI

DUYURU

DUYURU

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

Ardahan Belediyesi başlayan kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına başladı.

DUYURU

DUYURU

FIRSATÇILARA GEÇİT YOK

Ardahan Belediyesi Zabıta Ekibiyle birlikte Ticaret İl Müdürlüğü ve Defterdarlık görevlileri, marketleri denetledi.

ARDAHAN BELEDİYESİ KORONA VİRÜS RİSKİNE KARŞI ÖNLEMLERİNİ ARTTIRDI

Ardahan Belediyesi şehrin her bir noktasında korona virüs riskine karşı vatandaşların ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor.

ARDAHAN’DA BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLATTIK

Baharın gelmesi ile birlikte ekiplerimiz cadde ve sokaklarda yıkama işlemi başlattı.

BELEDİYEMİZ KORONA VİRÜSÜ İLE MÜCADELE BAŞLATTI

BELEDİYEMİZ KORONA VİRÜSÜ İLE MÜCADELE BAŞLATTI

BAŞKAN DEMİR’DEN YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETTİ

BAŞKAN DEMİR’DEN YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETTİ

KALP KRİZİ GEÇİREN ASKER VEFAT ETTİ

KALP KRİZİ GEÇİREN ASKER VEFAT ETTİ

BELEDİYEMİZDE KORONA VİRÜSE KARŞI SEMİNER VERİLDİ

BELEDİYEMİZDE KORONA VİRÜSE KARŞI SEMİNER VERİLDİ

BAŞKAN DEMİR BELEDİYE İŞÇİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Bugün HİZMET-İŞ Sendikasına üye Belediye işçilerimizle kahvaltıda bir araya geldi.

BAŞKAN DEMİR ARÜ VE SERKA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

SERKA, 3 MİLYON TL DESTEK VERECEK

MART AYI MECLİS TOPLANTISI DEVAM EDİYOR

MART AYI MECLİS TOPLANTISI DEVAM EDİYOR

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

BAŞKAN HALKI DİNLİYOR

Başkanımız Faruk Demir "Halk Günü" toplantısında hemşerilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

BAŞKAN DEMİR, ATSO BAŞKANI DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DEMİR, ATSO BAŞKANI DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DEMİR, BİRİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

BAŞKAN DEMİR, BİRİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

ARDAHAN’IN İŞGALDEN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLANDI

Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıl dönümü törenlerle kutlandı. Valilik binası önünde başlayan etkinlik Yanık Camii’ ne kadar olan yürüyüşün ardından sona erdi.

BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR’İN 99. KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

​Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

SERKA´NIN 71. OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

SERKA´NIN 71. OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

BUZ SARKITLARI TEMİZLENDİ

Ardahan’da etkili olan yoğun kar yağışının ardından kent merkezinde dondurucu soğuklar çatılarda buz sarkıtlarının oluşmasına neden oldu.

KAMUOYU AÇIKLMASI

KAMUOYU AÇIKLMASI

BAŞKAN DEMİR’DEN İLÇELERE ÇIKARMA

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir ilçelere çıkarma yaptı. Başkan Demir bu kapsamda; Posof, Damal, Hanak, Çıldır ve Göle’yi ziyaret etti.

‘HALK GÜNÜ’ TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

Ardahan’ımız Sosyal-Demokrat ve Halkçı Belediyecilik ile yönetiliyor. Her Çarşamba olduğu gibi ‘Halk Günü’ toplantılarımız devam ediyor

MERA VE YAYLALARIN KULLANILMASI VE KİRALAMA TOPLANTISI

Ardahan’da Mera ve Yaylaların Kullanılması ve Kiralama

BAŞKANIMIZ İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Posof, Damal ve Hanak Belediyeleri ziyaret ederek, belediye başkanlarıyla yatırımlar ve çalışmalar konusunda istişarelerde bulundu.

KARLA MÜCADELE DE FARKLI DÖNEM, FARKLI YÖNTEM!

Ardahan'da Kar Temizleme Çalışmaları Devam Ediyor

ŞEHİDİN VAR ARDAHAN

ŞEHİDİN VAR ARDAHAN

ŞUBAT AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI BAŞLADI

ŞUBAT AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI BAŞLADI

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA!

Ardahan Belediyesi başlayan kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına başladı.

SERKA ONAYLADI, PROJELER HAYATA GEÇİYOR!

SERKA ONAYLADI, PROJELER HAYATA GEÇİYOR!

ARDAHAN’DA ARTIK SOKAK HAYVANLARININ DA EVİ VAR

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in talimatı ile sokak hayvanları için şehir merkezine kulübeler yerleştirildi.

HALK GÜNÜ TOPLANTIMIZ DEVAM EDİYOR

HALK GÜNÜ TOPLANTIMIZ DEVAM EDİYOR

ŞEHİDİN İSMİ POLİS KARAKOLUNDA YAŞAYACAK

Şehidinin İsmi Polis Karakolunda Yaşayacak

YENİ MECLİS ÜYESİ BULUT MAZBATASINI ALDI

Yeni Meclis Üyesi Bulut Mazbatasını Aldı

ARDAHAN BELEDİYE DEPREM SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Ardahan’dan Yardım Eli

ARDAHAN-KARS-IĞDIR TANITIM GÜNLERİ ANKARA’DA BAŞLADI

Belediyemiz, Ankara Altınpark Fuar Merkezi'nde, Ardahan, Kars, Iğdır Dernekler Federasyonu (KAİFED) öncülüğünde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen “Tanıtım günleri" etkinliğine katıldı.

HER ÇARŞAMBA BAŞKAN HALKI DİNLİYOR

Artık her Çarşamba 'Halk Günü' toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ

Sarıkamış Harekatı’nın 105. yıl dönümünde donarak şehit düşen 90 bin askerimiz için anma yürüyüşü gerçekleştirdik.

BAŞKAN DEMİR'DEN ARDAHAN HALKINA İKİ GÜZEL HABER

Bugün Kars’ta Serhat Kalkınma Ajansının (SERKA) Olağan Yönetim Kurulu toplantısına katıldık.

SAHADA ÇALIŞAN PERSONELİMİZE KIŞLIK BOT DAĞITIMI

İşçilerimize ayakkabıları hediye olarak gönderen iş insanı Ardahan Sevdalısı Selçuk Orak’a teşekkür ediyoruz.

İHALE DOSYALARI YARGIYA TAŞINIYOR

Ardahan belediye başkanı Faruk Demir, Ardahan kamuoyunda tartışmalara neden olan kapalı otopark ihalesi ve AVM ile ilgili yargı sürecini başlattığını duyurdu.

BAŞKAN DEMİR'İN TALİMATIYLA MEZARLIKLAR YENİLENİYOR

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in talimatıyla Ardahan’da cenaze hizmetlerine yeni bir soluk geldi.

ARDAHAN BELEDİYESİ'NE AMBULANS HİBE EDİLDİ

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in girişimleriyle Sağlık Bakanlığı tarafından belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere daha önceden ambulans olarak kullanılan bir adet araç hibe edildi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!