aa
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » BELEDİYEMİZ » Birimler

Birimler       1965 Yılında Ardahan da doğdu. Ardahan Lisesinden mezun oldu. Afyon da memurluk yaptı 2003 tarihinden buyana Ardahan Belediyesinde görev yapıyor. Evli ve 1 çocuk Babasıdır. 

 
 

                                                       1986 yılında Ardahan İli Hanak İlçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. 2003 yılında kazandığı Ankara Beytepe Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu’ ndan 2005 yılında Astsubay Çavuş rütbesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ nde tamamlayan TURAN 2005-2015 yılları arasında Jandarma Genel Komutanlığı emrinde, çeşitli kademelerde, sırasıyla Çorum, Hakkâri, Burdur, Ağrı ve Sakarya illerinde görev yapmıştır. 2015 yılında kendi isteği ile Jandarma Genel Komutanlığı emrinde ki görevinden ayrılarak Burdur Belediye Başkanlığı emrinde göreve başlamıştır. Bir müddet burada görev yaptıktan sonra naklen atama ile Belediyemiz emrinde göreve başlamıştır. Halen Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten TURAN evli ve bir kız çocuğu babasıdır, İngilizce bilmektedir.                                                                                           

 

       1963 Yılında Ardahan da doğdu. Ardahan lisesinden mezun oldu. 1987 tarihinden buyana Ardahan Belediyesinde görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk Babasıdır.

 


       1969 Yılında Ardahan da doğdu. Ardahan Lisesinden mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetlerinde, Uzman Çavuş olarak 15 yıl  görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 

       1960 Yılında Ardahan da doğdu. Ardahan lisesinden muzun oldu. 1983 tarihinden buyana Ardahan Belediyesinde görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 pastırma

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Ardahan Belediyesi - By Lifos Yazılım

Facebook Twitter Google Plus Youtube Rss