aa
Köylü Milletin Efendisidir
Köylü Milletin Efendisidir...
M. Kemal ATATÜRK
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » BAŞKAN FARUK DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARMASI

BAŞKAN FARUK DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARMASI

 Fotoğraf

BAŞKAN FARUK DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARMASI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Başkan seçildikten sonra Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Ankara’da AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, 26. Dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, Eski Milletvekili Saffet Kaya ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’i ziyaret eden Başkan Faruk Demir, vekiller ve yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.

Ardahan’da yüzde 51 oy oranıyla Belediyeyi AK Parti’nin elinden alan Başkan Faruk Demir, daha önce yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanı olursam iktidar Milletvekili Orhan Atalay’la birlikte çalışacağım” açıklamasında bulunmuştu.

Başkan seçildikten sonra, Ankara’da makamında Milletvekili Orhan Atalay’ı ziyaret eden Başkan Demir, iktidar, muhalefet demeden Ardahan’ı birlik ve beraberlik içerisinde büyütmek istediklerini dile getirdi. Temasları kapsamında Milletvekili Ensar Öğüt’ü de makamında ziyaret eden Demir, Öğüt’ten tam destek aldı. Demir, ayrıca eski Vekil Saffet Kaya ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’le de görüşerek serhat şehri Ardahan için destek istedi.


ARDAHAN’I ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında açıklamada bulunan Demir, “Saygıdeğer hemşerilerim, Ardahan’ımızı ortak akıl ve kimseyi ötekileştirmeden yöneteceğimizi daha önceden söylemiştim. 1 Nisan 2019'da seçim sonuçlanmıştır. Şimdi Ardahan için çalışma vakti. Yarışa giren tüm taraflarla ve arkadaşlarımızın birikiminden yararlanarak yeni yaşanılabilir, mutlu bir Ardahan inşa edeceğiz. Bu anlayışla dün ve bugün ilimiz için çalışmış ve yarına yönelik projeleri olan tüm kişi ve kurumlarla görüşmelerimiz olacak. Ardahan ve Ardahanlının menfaatini düşünen herkesle her yerde ayağına gider görüşürüm. Ardahan’ımın gelişip büyümesinin halkımın daha iyi hizmet almasının önünde engel olmaya çalışan olursa onu da sizlerle paylaşır ve mücadelemi tüm platformlarda sürdürürüm. Seçim bitmiş şimdi sağ-sol, iktidar - muhalefet yok sadece Ardahan’a hizmet var. Desteklerini esirgemeyen hemşeri ve Ardahan dostlarına saygılarımı sunuyorum” dedi.


KARDEŞ BELEDİYE ÇANKAYA ve YENİMAHALLE’YE ZİYARET

Ankara ziyaretleri kapsamında Çankaya ve Yenimahalle Belediyelerin kardeş belediye olacağını ifade eden Demir, “Çankaya Belediye Başkanımız Sayın Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi Yaşar, Ardahan Milletvekilimiz Sayın Orhan Atalay, Ardahan Eski Milletvekillerimiz Sayın Ensar Öğüt ve Sayın Saffet Kaya’yı makamlarında ziyaret Ettim. Kabullerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Ardahan için hep birlikte çalışacağız” dedi.


23:03, 17.04.2019

Haber Fotoğrafları

<< Önceki Haber Sonraki Haber >>

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Ardahan Belediyesi - Lifos

Facebook Twitter Google Plus Youtube Rss